Mūsų publicacijos

Čia galite rasti mūsų straipsnius spaudoje, mokslo publikacijas prestižiniuose tarptautiniuose leidiniuose bei kitą naudingą informaciją!

Išleistas vadovėlis „Interneto ir technologijų teisė“

Aprašymas:

MRU bendraautorių kolektyvas – prof. dr. D. Štitilis, prof. dr. M. Kiškis, doc. dr. Tadas Limba, doc. dr. I. Rotomskis, K. Agafonov, G. Gulevičiūtė ir K. Panka parengė vadovėlį „Interneto ir technologijų teisė“, skirtą aukštųjų mokyklų studentams.teise

Pasak vieno iš vadovėlio autorių, doc. dr. Tado Limbos, parengimo idėja kilo iš palaipsniui besiformuojančio poreikio į klasikines teisės, verslo ir vadybos, komunikacijos, informatikos krypties studijų programas įtraukti tarpdisciplininius dalykus, integraliai jungiančius technologijas, teisę, informatiką, vadybą ir komunikaciją.

Vadovėlyje „Interneto ir technologijų teisė“ analizuojami interneto, e. ryšių, e. komercijos, e. sutarčių, e. parašo ir e. laiko žymos, elektroninių įrodymų, nano ir biotechnologijų bei robotikos teisinio reglamentavimo klausimai, intelektinės nuosavybės ir privatumo bei asmens duomenų apsaugos elektroninėje erdvėje, elektroninių nusikaltimų ir kibernetinio saugumo pamatinės nuostatos, elektroninės demokratijos įgyvendinimo teisiniai ir praktiniai aspektai.

Vadovėlis skirtas Lietuvos aukštųjų mokyklų teisės, verslo ir vadybos, komunikacijos bei informatikos mokslų krypčių studijų programų studentams. Šiuo vadovėliu siekiama atkreipti ypatingą dėmesį į šiuolaikines, vis didesnę svarbą įgaunančias tarpdisciplinines studijų programas.

Leidinys skirtas ne tik aukštųjų mokyklų studentams, bet ir praktikuojantiems teisininkams, vadybininkams, informacinių technologijų specialistams bei tiems, kurie kiekvieną dieną naudojasi informacinėmis technologijomis darbo ar asmeniniais tikslais.

Pirkti knygą: http://teisineliteratura.lt/home/186-interneto-ir-technologiju-teise.html

English EN Estonian ET Finnish FI Latvian LV Lithuanian LT Polish PL